SK EN

Systémy radenia

Rozhranie medzi vodičom a vozidlom.


Sme dodávateľom kompletných služieb pre systémy radenia, ktorý vyrába systémy manuálneho, automatického a elektronického radenia.

Dlhoročnými skúsenosťami s výrobou systémov manuálneho radenia, ako aj činnosťou v segmente shift-by-wire s vlastným softvérom a výrobou. Tie spájajú vysoké požiadavky na kvalitu celého systému s maximálnou flexibilitou.

Modulárny dizajn radenia prevodových stupňov umožňuje flexibilné použitie v rôznych modeloch vozidiel a spája skvelý synergický efekt.


Vďaka použitiu moderných konštrukčných programov a stresových výpočtov spĺňa hmotnostne a priestorovo optimalizovaný systém radenia najvyššie haptické požiadavky.

Inovatívna koncepcia bezkontaktných snímačov pre systémy automatického radenia rýchlostí zaznamenáva aj polohu voliacej páky počas pohybu bez medzier. To môže voliteľne určiť rýchlosť prepínania a veľmi efektívne rozpoznať pôvodnú požiadavku vodiča na základe individuálneho zaučenia každej radiacej páky. Tolerancie komponentov sú kompenzované a vynikajúca presnosť merania je kombinovaná s vysokou robustnosťou systému.


Informácie

  • O nás... Niečo o našej spoločnosti
  • Kontakty Kontaktné údaje spoločnosti a pracovníkov na jednotlivých oddeleniach
  • Na stiahnutie Etické kódexy